13.02.2013, Streda

Výhrevný koberec HeatFlow

Výhrevný koberec HeatFlow slúži ako efektívny a príjemný zdroj podlahového tepla pre vykurovanie v priestoroch kancelárií, skladov, bytov, predajní, výstavných priestorov, stánkov a obytných miestností, je ho možné taktiež použiť na rýchle vysušovanie vlhkej obuvi, vyhrievanie mobilných buniek a zahrievanie domácich miláčikov. Je možné ho použiť do vlhkých priestorov, prípadne kúpeľní, krytie IP47.

Zdravé teplo

Teplo biologicky optimálne pre organizmus – infra teplo ohrieva v prvom rade organizmus.

Zlepšenie kvality vzduchu

Výhrevný koberec HeatFlow zlepšuje kvalitu vzduchu až o 81% v priebehu 2 hodín. Navyše vo vyhrievanej miestnosti sa vytvára výnimočný účinok na organizmus a pritom sa zachováva vlhkosť miestnosti, pretože vzduch sa nevysušuje ani nevíri. Odporúčané ľudom trpiacim alergiami a dýchacími problémami.

Antibakteriálne účinky

Výhrevný koberec vykazuje antibakteriálny účinok v dôsledku nasýtenia vzduchu aniónmi.

Bez nežiaduceho elektromagnetického žiarenia

Existujúce elektrické systémy kúrenia negatívne pôsobia na naše zdravie. Príčina je v tom, že elektromagnetické vlny a elektromagnetické pole evokujú spomalenie rýchlosti cirkulácie krvi v cievach. EMS test uskutočnený švajčiarskou spoločnosťou SGS ukázal, že fólia HeatFlow použitá vo výhrevnom koberci nie je zdrojom nežiaduceho elektromagnetického žiarenia.

Nízka spotreba

Spotreba od 0,10€/10 hod. – pri plnom výkone (VPH 70), navyše je možné výhrevnosť regulovať.

Vysoká rýchlosť ohrevu

Len 5 minút stačí na dosiahnutie maximálnej požadovanej teploty.

Životnosť viac ako 30 rokov

Unikátny technologický patent vyhrievacej uhlíkovej infračervenej fólie použitej v koberci HeatFlow vyvinutý Juhokórejskou spoločnosťou NAOS Co. Ltd. deklaruje dobu využívania fólie na viac ako 30 rokov, bez akejkoľvek údržby.

Viac informácii na www.vyhrevnekoberce.sk

Telefón

+421 903 720 920

E-mail

vincent@jmjelektroinstalacie.sk
jozef@jmjelektroinstalacie.sk

Sídlo

Župčany 254
08001 Prešov

Mapa